En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Uğur Pektaş Arka Sokaklar’a Geri Döndü

Dizi Magazin 1 Ekim, 15:05'de eklendi

Uğur Pektaş Arka Sokaklar’a Geri Döndü

Uğur Pektaş Arka Sokaklara Geri döndü

Geçen sezon başında eşi Gamze Özçelik ile diziden ayrılan Uğur Pektaş, 173. bölümde ekibe dönüyor. Geçen hafta diziden ayrılan ilker İnanoğlu‘nun boşluğunu eski oyuncuları diziye dahil ederek güçlendirmeye çalışan Erler Yapım, Arka Sokaklar dizisini zirvede tutmayı başarıyor. Önümüzdeki haftalarda Gamze Özçeliğin’de kadroya dahil olması ile birlikte yeni oyuncular ve eski kadro tekrar bir araya gelmiş oluyor.

Arka Sokaklar 173.Bölüm Özeti

Murat ekibe geri mi dönüyor?

Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan,
Çağla Kubat, Berk Oktay, Zeynep Beşerler ve Alp Korkmaz’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu bölümünde; emniyete gelen sürpriz bir herkesi hem şaşırtıyor hem de mutlu ediyor.

Metin, okula yeni gelen Pelin’e aşık olur. Ama kızla nasıl tanışacağını bilemez. Tekin ve Tunç bu duruma el koyarlar. Metin evde durmadan Pelin’le mesajlaşmaya başlar. Suat ise bu durumu çok kıskanır. Hüsnü’nün ona mesaj yollamadığından yakınmaya başlar. Kemal, 18 aydır hapishanededir. Ancak ne bir suçlama ne de iddianame vardır ellerinde. Kemal, darp ve uyuşturucu bulundurmaktan sabıkalı Özkan’a deposunu kiralamış, depoya narkotik tarafından yapılan baskında uyuşturucu bulununca da depo sahibi olarak tutuklanmıştır. Kemal’in tek suçu ise depoyu kontratsız kiraya vermesidir. Kemal’in kızı Sema, narkotikçiler tarafından saldırıya uğrar ve darp edilir. Olay sonucu Rıza Baba ile karşılaşırlar. Rıza, Semalar’ın eski komşusudur. Olaya Rıza Baba ve ekip el koyar. Ekip, Özkan’ın peşinde koşarken Kemal kalp krizi geçirir ve hastaneye kaldırılır. Durumu çok ciddidir. İdil, Şirin’i okuldan alıp izini kaybettirmek ister. Melek bu duruma çıldırır ve Sinan ile beraber İdil’in peşine düşerler. Emniyete gelen sürpriz misafir herkesi hem şaşırtıyor, hem de mutlu ediyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 0,800 saniyede yüklendi.