En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi – Fox Tv

Diziler, Fox Tv Dizileri, Günün Dizileri 8 Şubat, 05:00'de eklendi

Umuda Kelepçe Vurulmaz 15. Bölümü ile 9 Şubat 2017  Perşembe Saat 20.00’de Fox Tv’de | Mert Yazıcıoğlu ve Begüm Birgören | Avşar Film | Sezon: 1

Onur’un yaşadığını mahkeme önünde de kanıtlayan Fırat, Ceren’i kurtarmıştır. İki sevgili için artık her şey çok yolundadır. Onur’dan tamamen kurtulmuşlardır… Hayatları normal seyrinde giderken Onur yine yapar yapacağını. Madem Ceren’i elde edemiyordur, o zaman Fırat ve Ceren de birlikte olmasınlar der… Elindeki tek ve son kozu kullanacaktır Onur!! Bu sefer planı kusursuz işleyecektir…
İnci ve Emir de, Peri için çabalarken aralarındaki yakınlığın artık adının konması lazımdır. Artık top İnci’dedir. İnci tüm cesaretiyle Emir’e hislerini anlatmaya karar verir fakat hiç bilmediği bir gerçekle karşılaşır İnci. Şimdi her şey tepe taklak olmuştur…

Umuda Kelepçe Vurulmaz 15. Bölüm Resimleri ve Fragmanı İçin Tıklayınız >>>

Yiğit Dikmen Umuda Kelepçe Vurulmaz Kadrosuna Dahil Oldu

yiğit dikmen 00001Ekim’de yayın hayatına başlayacak olan ve başrollerinde Begüm Birgören, Özge Özder, Mert Yazıcıoğlu, Ufuk Bayraktar gibi isimlerin yer aldığı dizinin kadrosuna Survivor 2014 yarışmacısı olan ve son olarak “Hayat Mucizlere Gebe” dizisinde rol alan Yiğit Dikmen dahil oldu.

Serdar Orçin Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisinde

Serdar OrçinAvşar Film‘in iddialı dizi projelerinden olan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisine yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Son olarak Show Tv‘de yayınlanan Oyunbozan dizisinde rol alan Serdar Orçin dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisine 3 Oyuncu Dahil Oldu

umuda-kelepçe-vurulmazFox ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, açıklanan isimler arasında şuan için Özge Özder, Begüm Birgören ve Mert Yazıcıoğlu’nun yer alacağı yeni dizi Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisine yeni isimler katıldı.

Diziye katılan isimler ise son olarak Benim Adım Gültepe dizisinde rol alan Burak Dakak, Tatlı İntikam dizisiyle tanıdığımız Can Nergis ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde tanıdığımız Esra Şengünalp dizinin kadrosuna dahil oldu.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Geliyor

Umuda-Kelepçe-VurulmazFOX TV’den yeni sezona iddialı bir dizi geliyor!

Ekim ayında başlayacak dizinin başrollerini daha önce Ömre Bedel dizisinde yer alan Begüm Birgören, son olarak Kehribar dizisiyle izlediğimiz Özge Özder ve son olarak Karagül dizisinde yer alan Mert Yazıcıoğlu paylaşacak. Dizide erkek başrol arayışları başladı.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Ekim’de FOX’ta!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

0
0
7 Aralık, 08:07
Bizim Hikaye Dizisi – Fox Tv

Bizim Hikaye Dizisi – Fox Tv

0
0
7 Aralık, 06:20
Kanatsız Kuşlar Dizisi – Atv

Kanatsız Kuşlar Dizisi – Atv

0
0
7 Aralık, 06:13
Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

0
0
6 Aralık, 06:26
Meryem Dizisi – Kanal D

Meryem Dizisi – Kanal D

0
0
6 Aralık, 05:16
Hayat Sırları Dizisi – Star Tv

Hayat Sırları Dizisi – Star Tv

0
0
6 Aralık, 04:53
Dolunay Dizisi – Star Tv

Dolunay Dizisi – Star Tv

0
0
6 Aralık, 03:20
İsimsizler Dizisi – Kanal D

İsimsizler Dizisi – Kanal D

0
0
6 Aralık, 02:41
Sayfa da56 sorgu var. 0,920 saniyede yüklendi.