En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Umutsuz Ev kadınları 16. Bölüm Fragmanı ve Resimleri

Dizi Resimleri, Fragmanlar 20 Ocak, 16:57'de eklendi

Özge Özder (Emel), Songül Öden (Yasemin)

Yasemin ve Emel, gizlice Cemil’in evine giriyor!

Kanal D’nin başrollerinde Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Evrim Solmaz, Özge Özder ve Songul Öden’in oynadıkları, sevilen dizisi “Umutsuz Ev Kadınları” bu akşam da sürprizlerle örülü bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Yasemin, Sevim’i öldürenin Cemil olduğundan şüpheleniyor ve bunu Emel’le paylaşır. Ve, ikisi beraber gizlice Cemil’in evine giriyor.

Cemil evde bulduğu eski bir video kaydında, karısıyla aynı hastanede çalışan Suna’yı görüp tanır. Yasemin, Sinan’ın katil olduğunu öğrendiğinden beri bunalımdadır. Sevim’i öldürenin Cemil olduğundan şüphelenmektedir, bunu Emel’le paylaşır. İkisi beraber gizlice Cemil’in evine girerler. Tam video kaydını izleyeceklerken Cemil gelir. Elif’in ikizlerinin okulunda bit salgını baş gösterir. Salgından da ikizler sorumlu tutulur. Elif salgını başlatanın kim olduğunu öğrenince çocuklarını temize çıkarmak için elinden geleni ardına koymaz.
Nermin’in evine temizliğe gelen kadın Behçet’in kalp krizi geçirdiği otelde çalışmıştır. Behçet’i görür görmez tanır. Nermin’in kendisine sert davrandığını bahane ederek tüm mahalleye dedikodu yayar. Zeliş’in su saati, borcu ödenmediği için mühürlenir. Zeliş yaşadığı sıkıntıyı kimseye belli etmez. Susuzluğuna kendince küçük çözümler getirir.

Yayın Tarihi : 22 Ocak Pazar/2012
Yayın Saati  : 20.00

Umutsuz Ev kadınları 16. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=w23BPcSeJUs[/youtube]

Umutsuz Ev kadınları 16. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da54 sorgu var. 0,774 saniyede yüklendi.