En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Umutsuz Ev Kadınları 2. Bölüm Fragmanı ve Resimleri

Dizi Resimleri, Fragmanlar 8 Ekim, 01:07'de eklendi

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Handan’ın intiharının arkasındaki sır ne?

Kanal D’nin başrollerinde Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Evrim Solmaz, Özge Özder ve Songul Öden’in oynadıkları, ilk bölümü geçtiğimiz hafta ekrana gelen ve izleyicilerden tam not alarak, son yılların en iyi başlangıçlarından birisini yapan yeni dizisi “Umutsuz Ev Kadınları”, bu akşam 2. ve yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Tüm dünyada büyük ilgiyle izlenen Desperate Housewives’ın yerli versiyonu olan dizide; Songül Öden dizinin orijinalindeki Susan karakterini, Bennu Yıldırımlar, Bree karakterini, Evrim Solmaz, Gabrielle karakterini, Ceyda Düvenci, Lynette karakterini ve Özge Özder de Edie karakterini canlandırıyor.

Beş kadının başrolleri paylaştıkları ve kadın kahramanların da kadınlığın birer aşamasını temsil ettikleri “Umutsuz  Ev Kadınları”nda, Songül Öden içindeki çocuğu öldürememiş, hayalci ve sakar çocuk kadın “Yasemin”i, Bennu Yıldırımlar kusursuz eş “Nermin”i, Evrim Solmaz hayatı flört edip eğlenmekten ibaret sanan daimi genç kız “Zeliş”i, Ceyda Düvenci müebbet anne “Elif”i ve Özge Özder’de cilveli ve şuh görünümlü “Emel”i canlandırıyor.

Dizinin bu akşam yayınlanacak bölümün konusu şöyle;

Handan’ın intiharının arkasındaki sırrı merak eden komşuları Nermin, Elif ve Yasemin onun giysileri arasında buldukları mektubun peşine düşerler.
Annesinin ani ölümünden sonra içine kapanan Mert okulda bir arkadaşıyla kavga eder. Cemil, ağacın dibinde gömülü sandığı çıkarır ve göle atar. Sevim, Emel’in evinin külleri arasında Yasemin’in düşürdüğü tası bulur. Yaramaz çocuklarıyla baş etmeye çalışan Elif, Sevim’in verdiği akılla onlara bir ders vermek ister ancak, işler umduğu gibi gitmez. Nermin yuvasını kurtarmak, çocuklarını anasız, kendini kocasız bırakmamak için, keresteci Resul dayısının yanına gider. Zeliş zengin bir kocanın mutluluğa yetmediğini anlar ve Levent’in masum ilgisiyle kafası karışır.
Yasemin bir anda başını döndüren Sinan’ın annesiyle tanışır ve kadın
onu ev oturmasına davet eder. Ancak rakibesi Emel de davetsiz misafir
olarak oradadır.

Yapım                         : MED Yapım
Yapımcı                      : Fatih Aksoy
İdari Yapımcı            : Işıl Karpuzoğlu
Yönetmen                  : Merve Girgin
Senaryo                     : Meryem Gür

Sanat Yönetmeni      : Berna Arslan-Esra Kazmirci

Stil Danışmanı          : Sedef Çalarken

Oyuncular                  : Bennu Yıldırımlar (Nermin), Ceyda Düvenci (Elif), Evrim Solmaz (Zeliş), Özge Özder (Emel), Songül Öden (Yasemin), Serhat Tutumluer (Sinan), İncilay Şahin (Sevim), Erdal Bilingen (Behçet), Cenk Ertan (Kudret), Devrim Özder Akın (Ömer), İlker Kurt (Kenan), Metin Büktel (Cemil), Server Mutlu (Resul), Furkan Andıç (Levent), Ece Hakim (Gamze), Batuhan Karacakaya (Mert), Hale Akınlı (Mukaddes)

 

Yayın Tarihi : 09 Ekim Pazar/2011

Yayın Saati  : 20.00

2. Sayfadan itibaren Fragman ve resimlere erişebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 0,851 saniyede yüklendi.