En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Unutulmaz Dizisi – Atv

Dizi Magazin 29 Haziran, 00:08'de eklendi

Unutulmaz Dizisi 90. ve Final Bölümü 29 Haziran Çarşamba 23.00’de Atv’de

Unutulmaz Dizisi 90. Bölüm Özeti

Batu ölmüştür. Harun, karmaşık duygular içindedir. Burak ise Aras’ın elinde ecel terleri dökmektedir… Burak’ın sözleri, intikam ateşiyle yanan Aras’ı can evinden vurur..Yıllardır Harun ve Eda’nın üzerinde dolaşan kara bulutlar sonunda yerini, güzel ve mutlu günler vadeden sımsıcak bir güneşe bırakır. Aile, giderek artan bir düğün heyecanı içindedir. Yağmur ve Harun’un nasıl bir düğün hazırladıklarından habersiz olan Eda, düğünden önce Harun’un başka sürprizleriyle de karşılaşacaktır.. Düğün öncesi Eda için hazırlanan bir sürpriz genç kadını duygulandırırken, ailesi, kızı Yağmur ve Hayat annesi onun bu anlarında da yanındadırlar..Çekilen onca acıdan sonra esmeye başlayan mutluluk rüzgarları hepsini okşamaktadır artık.

Aras’la buluşan Harun genç adamı son kez gördüğünü düşünürken, Aras’ın aklında başka şeyler vardır..Eda’ya olan sevgisi Aras’ın yüreğini burkmaktadır. Yapmak zorunda olduğu şeyi bilmektedir..ve yapacaktır da!..

Eda ve Harun’u rüya gibi bir düğün beklemektedir..Eda bulutların üzerinde uçarken, anne ve babasının bir daha hiç ayrılmamalarını isteyen Yağmur’un onlar için küçük, tatlı bir sürprizi vardır..Sonunda aşk kazanmıştır..Harun ve Eda’nın Unutulmaz aşkı..Ve büyük mutluluk anı gelir.. Harun, Eda ve çocuklarını yıllar boyu sarıp sarmalayacak unutulmaz bir mutluluk…

Unutulmaz, duygu, heyecan ve aşk dolu Final Bölümüyle 29 Haziran Çarşamba akşamı saat 23:00 de atv ekranlarında…

****

UNUTULMAZ 90. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

****

YAPIM

STİL MEDYA

YÖNETMEN

ERSOY GÜLER

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ

BAYBARS TEKİN

Oyuncular ve Karekterler

SERHAN YAVAŞ (Harun)

30 yaşlarında, yakışıklı bir erkek. Armatörlük ve uluslararası taşımacılık işi yapan aile şirketlerinde, babasının yardımcısı konumunda. Evleneceği insanın seçimi konusunda vereceği karar çevresindeki herkesi çok etkileyecek.

SİNEM ÖZTUFAN (Melda)

25 yaşlarında güzel bir genç kız. Eda’nın ablası. Üniversiteyi birincilikle bitiren Melda, Feyyaz beyin şirketinde çalışmaya başlayacaktır. Son derece idealist ve işkolik bir yapısı var. Harun ile başlayan yakınlığı beraberinde pek çok olayı da sürükleyecek.

ÖZLEM YILMAZ (Eda)

19-20 yaşlarında, oldukça güzel bir genç kız. Üniversitede tasarım konusunda eğitim almakta. Gerçek aşkı tattığını düşündüğü sırada karşı karşıya kalacağı gelişmeler ve yapacağı fedakarlık onun ve onunla bağlantılı pek çok kişinin de hayatını değiştirecek.

BUĞRA GÜLSOY (Tolga)

25-26 yaşlarında. Eda ve Seval’in arkadaşı..Hasta annesiyle yaşıyor. Hem üniversiteye gidip, hem de bir şirkette part-time çalışıyor. Eda’ya yapacağı yardımın peşi sıra gelişen olaylar, onu hayal bile edemeyeceği gelişmelerin içine atacak.

FİKRET HAKAN (Feyyaz)

60 yaşlarında. Harun, Işıl ve Nisa’nın babası. Bugünkü durumuna gelebilmek için çok çalışmış birisi. İş konusunda oldukça sert ve disiplinli bir patron. Ama aynı zamanda da babacan biri. Aile içinde de geleneklerine bağlı bir baba. Geçmişinde yaptığı bir iki karanlık iş sonralarını onun ve ailesinin başını epeyce ağrıtacak.

DENİZ GÖKÇER (Saadet)

55 yaşlarında. Harun ve Işıl’ın annesi. Yaşadıkları ihtişamlı hayata rağmen, son derece mütevazi bir kadın. Ailesi uğruna kocasından kaynaklanan bazı sorunlara göğüs geriyor. Doktorların Alzheimer (AH) başlangıcı teşhisi koydukları Saadet hanım, zaman zaman bu hastalığın belirtileri ile boğuşuyor. Karısına yardım etmek için herşeyi yapan Feyyaz bey, bunaldığı anlarda ise kendini evden dışarı atıyor!

ALİYE UZUNATAĞAN (Türkan)

50 yaşlarında, ev hanımı. Eda, Melda ve Kerem’in annesi. Kendini çocuklarına adamış bir kadın. Aile bütçesine katkıda bulunmak için dikiş dikip, nakış işliyor. Tek isteği kızlarının mutlu birer evlilik yapması.

AHMET UZ (Cemil)

55 yaşlarında, araba tamir atölyesi var. Eda, Melda ve Kerem’in babası. Türk aile yapısına ve geleneklere bağlı birisi.

HAKAN VANLI (Burak)

40 yaşlarında. Harun’ların şirketinde genel koordinatör. Yakışıklı ve kadınlara nasıl davranılacağını iyi bilen biri. Feyyaz beyin kızı Işıl ile evli. Ancak evliliklerindeki sorunlar Burak’ı dışarı itmiş. Karısının huysuzlukları yüzünden hayatında başka kadınlar ve kumar var. Hayatındaki kadınlardan biri de Harun’un sekreteri Zerrin.

AYLİN ARASIL (Işıl)

32 yaşında. Harun ve Nisa’nın ablası. Kardeşlerinin aksine şımarık ve küstah bir yapıya sahip. İnsanları maddi durumlarına göre sınıflandıran ve kendinden aşağı gördüğü tiplere acımasızca davranan biri. Bu davranışlarının altında da, aşık olarak evlendiği şirketin koordinatörü Burak ile olan mutsuz evliliği yatmakta. 5 yaşında bir kız (Sinem) annesi.

MERT YAVUZCAN (Batu)

28-29 yaşlarında. Harun’un lise ve üniversiteden en yakın arkadaşı. İnşaat işleriyle uğraşıyor. Zengin bir ailesi var. Harun’a sürekli göbek adı olan İsmet diye hitap ediyor. Çapkın bir mizacı var. Nisa’nın ona olan ilgisi hoşuna gidiyor.

ANIL ÇELİK (Kerem)

Eda ve Melda’nın erkek kardeşi..Lise öğrencisi..Okuldan geri kalan zamanında babasına yardım ediyor..Okuldan bir kızı çok beğeniyor. Tamirhaneye gelen güzel bir kız müşterinin yardımıyla bu kızı etkilemeye çalışacak.

HÜSEYİN ERKANLI (Metin)

26-27 yaşlarında.Tolga’nın en yakın arkadaşı, Tolga, Eda ve Seval’in folklorden arkadaşı, Tolga’nın aynı zamanda sırdaşıdır…

ROKSEN LÜLÜ (Seval)

19-20 yaşlarında. Eda’nın ortaokul ve liseden en yakın arkadaşı. Bir giyim mağazasında satış temsilcisi. Neşeli, hazırcevap ve hayallerle dolu bir karaktere sahip.

DİDEM YALINAY (Ferda)

30 -32 yaşlarında iki çocuk annesi eşi Bilal `in (kumar,alkol ,çalışmama gibi ) sorumsuz davranışlarından dolayı baba ocağına geri dönüyor çalışıp çocuklarına bakmak zorunda iyi karekterli kişiliğe sahip

AYLA ALGAN (Hayat)

GÖZDE MUKAVELET

Harun zengin bir iş adamının oğludur. Şirketinde çalışan Melda adlı bir kızla romantik bir ilişki yaşamaktadır. Fakat Harun bir gün tesadüf eseri tanıştığı Eda adlı başka bir kızla da birlikte olmaya başlar…

Romantik bir kaç haftanın ardından kızı terk eder. Zira Harun’un babası, oğlunun Melda ile evlenmesini istemektedir. Harun zaten ilgi duyduğu Melda ile evlenmeye karar verir. Hep birlikte Melda’yı istemeye giderler. Fakat görücü evinde hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar.

Harun’un aynı anda birlikte olduğu Melda ve Eda kardeştir. Şok geçiren Harun ve Eda her şeye rağmen birbirlerini tanımazlıktan gelerek skandalın önüne geçmeyi başarırlar.

Eda ablasının mutluluğu için acısını içine gömer. Fakat Harun’dan hamile olduğu anlaşılınca işler karışır.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

MAHSA 26 Mart 2013

merhaba

Başlıklar: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Sayfa da51 sorgu var. 1,650 saniyede yüklendi.