En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Ustura Kemal 7. Bölümü ile Salı Günü Show Tv’de

Dizi Resimleri, Fragmanlar 12 Ekim, 16:10'de eklendi

İşgal Güçleri’nin baskılarını iyice arttırdığı, vatana ihanet edenlerin, gerçek vatanseverleri İhanet-i Vataniyye ile suçladığı günlerde; Ustura Kemal’in evi İtalyan askerlerince basılır. Kemal yakalanmıştır. Kemal’in Bennet’in haberi olmadan, eşkali ortaya çıkmadan kurtarılması gerekiyordur. Bazen işler kaba kuvvetle çözülmez, sıra diplomasiye gelmiştir.

Angeli’nin en güzel kızlarından biri olan Kalisto’nun Kemal’e olan tutkusu başına bela olur. Angeli Kemal’e yanaşan kızların  başlarına ne geleceğini göstermek için  Kalistoyu kapı dışarı eder.

Vural Ustura Kemal’i öldürmesi için namlı bir kabadayı tutar. Bu Namlı kabadayı mahallenin iyi tanıdığı Ağır Hasan’dır. Ağır Hasan Vural’ın teklifini kabul eder. Ustura Kemal İtalyanlardan kurtulsa da bir adım uzağında kiralık bir katil peşine düşmüştür.

Ustura Kemal’in peşinde olan yalnız Ağır Hasan da değildir. Rum çeteci Hristo Kemal’i bulmak için Angeli’yi ve Angeli’nin kızlarını sıkıştırır. Artık savunmasız kalan Kalisto Hristo’nun eline düşmüştür.

Ustura Kemal’in hedefi ise vatan savunmasında çok önemli olan, İngilizlerin otomatik silahlarına ulaşmaktır. Bunun tek bir yolu vardır, o da  Bennet’in kendi tarafına ihanet etmesini sağlamaktır. Bu gelişmelerin akabinde Paşazade Kemal’in yalısında verilen yemek beklenmedik gelişmelere gebedir. Kalpleri Kemal için çarpan Nihan, Angeli ve Gülnaz Kemal için işbirliği yapmak zorunda kalırlar.

Hristo Ustura Kemal’in yaşadığı yeri öğrenince mahallede terör estirir. Kemal’i, bulamayınca  Kemal’i ayağına getirecek birilerini yanında götürür.  Kemal’in yanında olanlar ve ona ihanet edenlerin çözüldüğü heyecanlı bir bölüm Salı akşamı izleyicileri bekliyor…

‘USTURA KEMAL’ 16 Ekim Salı akşamı saat 20.00’da yeni bölümüyle Show TV’de!

Ustura Kemal 7. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ayNvzb02WsQ[/youtube]

Ustura Kemal 7. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Sayfa da56 sorgu var. 0,777 saniyede yüklendi.