En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Vice Principals 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı

Yabancı Diziler 25 Temmuz, 13:27'de eklendi

Vice Principals 1. Sezon 3. Bölüm 31 Temmuz Pazar HBO’da

Vice Principals dizisi HBO ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi olarak lanse edilmiştir. Komedi türündeki yapımın Jody Hill ve Danny McBride ikilisi tarafından yaratıldığını söyleyebiliriz. İlk olarak yayınlanacak olan sezona 18 bölümle başlayacak olan yapımın duruma göre South Carolina’da yapılan çekimleri uzatılarak ek bölüm takviyesi yapılabilecek. Aynı zamanda bölümlerin 22 dakikalık bir ortalama süreyle bizlere ulaşacağı bilgisi kesinleşti.

Vice Principals dizisi ne zaman başlıyor sorusu uzun zamandır gündemde olsa da henüz HBO ya da yapımcılardan bu konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. Ancak dizinin yaz dizileri arasında gösterildiğini söylemeden edemeyeceğiz. Yani muhtemelen 2016 yılının ikinci çeyreği ya da ortalarında bizlerle olması bekleniyor. Bu durumda dizinin bir sonraki sezonu içinde 2017 yılının yaz dönemi düşünülmüş. Sezon onayı alma başarısını gösterebilecek mi tam bir merak konusu.

VİCE PRİNCİPALS KONUSU

Vice Principals konusu itibariyle Lincoln Lisesinde geçecek olan bir kara mizahı içeriyor. Neal Gamby ve Lee Russell okulun müdür yardımcıları olarak müdür olabilmek için kıyasıya bir mücadele içerisindedir. Aynı zamanda güçlü ve zarif müdüre Dr.Belinda Brown bu noktada tercih yapmakta fazlasıyla zorlanacaktır.

Müdür olabilmek için yaptıklarıyla bizleri kahkaha tufanına davet eden dizide Georgia King, Shea Whigham, James Alcorn, Edi Patterson, Busy Philipps, Walton Goggins, Danny McBride, Kimberly Hebert Gregory gibi oyuncular rol almaktadır. Vice Principals dizisi 2016 dizileri arasında oldukça dikkat çeken yapımlar arasında yer alıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da50 sorgu var. 0,581 saniyede yüklendi.