En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Aşk ve Ceza 45. Bölüm Fragmanı (2)

Dizi Resimleri, Fragmanlar 13 Şubat, 14:48'de eklendi

Savaş ve Yavuz karşı karşıya! Yasemin’e olan saplantılı aşkı ile gözü dönen Yavuz,  hain planlar peşinde…

Yasemin’e olan aşkını itiraf eden Yavuz’u büyük bir sürpriz beklemektedir. Lansmanın yapıldığı mekana giden Savaş, Yavuz ile hesaplaşmak üzere onun karşısına dikilir.

Gerçekler hızla gün yüzüne çıkarken duydukları karşısında şaşkınlık yaşayan Yasemin’in endişeleri de artmıştır. Savaş derhal Yasemin’in evinin etrafında güvenlik önlemleri aldırır. Bir yandan da Yavuz’un peşine düşer, ancak Yavuz çoktan sır olmuştur.

Şahnur telaş içerisindedir. Evdeki olağanüstü durumdan birşeylerin yolunda gitmediğini anlamıştır. Pala’yı sıkıştırarak işin aslını öğrenmeye çalışırken televizyonda duydukları karşısında şoka girer.

Neler olduğunu anlamaya çalışan Ceyda, Yavuz ile görüşmüştür. Ardından Yasemin ajansa gelip artık Yavuz ile beraber çalışmayacaklarını bildirir ancak Ceyda bu durumdan hoşnut olmaz. Yasemin ile tartışan Ceyda’nın aklında yeni planlar vardır.

Şahnur’un, Yasemin ve Yavuz’un birlikte çalıştıklarını öğrenince aklı iyice karışır. Savaş ve Pala’dan bilgi alamayan Şahnur, Yasemin ile konuşmaya karar verir.

Öte yandan Nazan, Bora’nın yokluğu ile zor günler yaşarken dertlerini Fidan ile paylaşır. Bora ise Nazan ile barışma planları yapmaktadır.

Yasemin’e olan saplantılı aşkı ile gözü dönen Yavuz, haince planlar kurmakta ve intikam yeminleri etmektedir. Bir yandan da Beşir’in yerine oynamaya devam eder.

Sevdiğini ve oğlunu korumak için her türlü önlemi alan Savaş bir yandan da Yasemin’e asla ayrılamayacaklarını, aşklarının gücü ile herşeyin üstesinden geleceklerini anlatmaya çalışır. Yasemin ise zaten Savaş’tan daha fazla ayrı kalamayacağını çoktan anlamıştır. İkisi bu zor günleri birbirlerine ve aşklarına tutunarak aşmaya çalışırlarken onları bu kez korkunç bir olay beklemektedir.

Yayın Tarihi : 15 Şubat 2011 / Salı

Yayın Saati : 20.00

Aşk ve Ceza 45. Bölüm Fragmanı

[pro-player width=’530′ height=’450′ type=’video’ image=’http://www.yukleresim.com/images/43643710868568114486.jpg’]http://i.tmgrup.com.tr/atv/video/2011/02/15/737808038881.flv[/pro-player]

Aşk ve Ceza 45. Bölüm Resimleri

Murat Yıldırım

Erkan bektaş ve Nurgül Yeşilçay

****

BU BÖLÜMÜN DİĞER RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

****

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da49 sorgu var. 1,350 saniyede yüklendi.