En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Yılbaşı’nda Ntv’de yıldızlar geçidi!

Tv'de Bu Hafta 27 Aralık, 21:21'de eklendi

GULDENKARABOCEKYYNTV’de yılbaşı ekranında birbirinden ünlü sanatçılar en güzel şarkılarıyla yer alacak. Gülden Karaböcek, Ümit Besen, Aşkın Nur Yengi, Bengü, Demet Sağıroğlu, Ziynet Sali, Serkan Çağrı, Yonca Lodi, Zara ile Gripin ve Kargalar Kafeste grupları, Kurban Bayramı’na özel yaptıkları düetlerle yılbaşında yeniden NTV’de olacak.

Sanatçılar geçmişten günümüze en güzel şarkılarını NTV’de yorumlayacak. Ümit Besen’den “Nikah Masası”, Gülden Karaböcek’ten “Sürünüyorum” ile hüzünlere dalacak, Zara’nın  “Fikrimin İnce Gülü”nden “Duydum ki Unutmuşsun”a uzanan  Türk Sanat müziği potporisiyle keyifleneceksiniz. Zara’ya Türk Sanat müziğinden bir başka kolajla cevabı ise Kargalar Kafeste grubu verecek. Bir Demet Yasemen, Gözleri Aşka Gülen, Yıldızların Altında gibi unutulmaz şarkıları Gökhan Abur ve Neco yorumuyla izleyeceksiniz. Programda Demet Sağıroğlu “Arnavut Kaldırımı”yla, Aşkın Nur Yengi ise “Hadi Git” şarkısıyla 90’lar rüzgarı estirecek. Gripin ve Bengü son albümünden şarkılar söylerken Ziynet Sali ile Serkan Çağrı balkan rüzgarları estirecek. Yonca Lodi ise 90 60 90 grubuyla yorumladığı “Deli Efe” ile Ege’nin sesini ekranlara taşıyacak.

Programda ayrıca kaybettiğimiz efsane isimler de anılacak. Tanju Okan’dan Aysel Gürel’e, Ahmet Kaya’dan Ferdi Özbeğen’e, Neşet Ertaş’tan Zeki Müren’e unutulmaz isimler şarkılarıyla NTV’de yad edilecek.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da55 sorgu var. 1,082 saniyede yüklendi.