En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Zehra, Feriha’nın Dünyasına Yaklaşıyor

Dizi Resimleri, Fragmanlar 16 Şubat, 13:42'de eklendi

FERİHA VE EMİR ARASINDA TANSİYON YÜKSELİYOR

ZEHRA KIZININ DÜNYASINA YAKLAŞIYOR

Emir’i ellerinde çiçeklerle karşısında bulmak Feriha için sarsıcı olur. Gerçekler ve yalanlar arasında sıkışan Feriha, duygularına yenilmemeye kararlıdır. Emir’i kendinden uzak tutmak için verdiği sert tepki, okuldaki gözleri bir kez daha Feriha’nın üzerine çevirir. Hande ise Koray’ın elinde koz olarak tuttuğu cd’nin peşindedir.

Hande’nin evinde çalışmaya başlayan Zehra, kızının dünyasına yaklaşırken bir yandan da Mehmet için endişelidir. Babasıyla arasındaki buzları eritemeyen ve bir türlü iş bulamayan Mehmet, zor günlerde dağılmaya başlar. Feriha’ya sünnet düğününden çıkan talip ise Rıza ve Zehra arasında gerilime neden olur.

Evde, büyük borcun ilk kısmını denkleştirme sıkıntıları yaşanırken, Rümeysa Hanımlar Zehra’nın aklına yeni bir iş imkanı getirir. Hayatı boyunca gündelikçilikten başka bir iş yapmamış olan Zehra, yepyeni bir heyecan yaşar. </span>

Feriha ise Sanem’e olan aidat borcunu ödemek için otelde çalışmaya başlar. Feriha ve Sanem’in yakınlaştıklarını düşünen Cansu’nun tavırları gerginliğe neden olur. Öte yandan Zehra’nın küçük bir dalgınlığı, Cansu’ların evinde ortalığı karıştırır.

Feriha’ya rağmen kalbinin sesini dinlemeye kararlı olan Emir, her şeyi göze alır ve bir kez daha Feriha’nın karşısına çıkar. Emir ve Feriha, bastırmaya çalıştıkları güçlü duyguların şiddetiyle karşı karşıya gelirler. Bu sırada meraklı bir çift göz de, ikilinin üzerindedir. Zehra’yı ise Hande’nin evinde büyük bir sürpriz beklemektedir.

Adını Feriha Koydum 18 Şubat Cuma akşamı saat  20.00’de Show Tv ekranlarında sizlerle olacak…

Adını Feriha Koydum 6. Bölüm Fragmanı

[pro-player width=’530′ height=’450′ type=’video’ image=’http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/63608_189248677756229_188528097828287_747298_4788607_n.jpg’]http://213.74.22.18/video/dizi/adiniferihakoydum.flv[/pro-player]

Adını Feriha Koydum Resimleri

Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya

Hazal Kaya ve Vahide Gördüm

Hazal Kaya ve Vahide Gördüm

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,243 saniyede yüklendi.