En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Zeynep ve Kerem aşkları için savaşıyor. Güneşi Beklerken’in 39. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 6 Nisan, 15:35'de eklendi

Güneşi-beklerken-39.-Bölüm-00006Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” bu akşam da temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Cihan’ın yasakları yüzünden Zeynep ve Kerem bir araya gelemiyor. Sevgililer de kavuşmak için her şeyi göze alıyor.

Cihan’ın yasakları Zeynep ve Melis’i zor durumda bırakır. Okulda ve dışarıda genç aşıklara adeta bir sıkıyönetim uygulanır. Bir yandan da dedesi Zeynep’in peşini bırakmamaktadır. Sevgililer kavuşmak için her şeyi göze alırlar.

Kerem karşısına çıkan esrarengiz mesajları takip etmeye başlar. Mesajlar onu hiç beklemediği bir yere çıkarır. Kerem, sırlarla dolu biriyle karşı karşıya gelir.

Behice’nin aldığı bir ölüm haberi tüm dengeleri altüst eder. Barış’a hayatını değiştirecek bir mektup gelir. Mektup, Barış’tan önce başkasının eline geçer. Mektubun içeriği ölümüne bir yüzleşmeye sebep olur.

Yayın Tarihi

 :06 Nisan Pazar/2014                                                                                 Yayın Saati  :20.00

Güneşi Beklerken 39. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wDtG-1B6ovM[/youtube]

Güneşi Beklerken 39. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da56 sorgu var. 1,261 saniyede yüklendi.